Sk8

Filmy i tematy do tyczące Sk8


#1 2009-04-10 10:28:32

SK8ER

Master

Zarejestrowany: 2009-03-29
Punktów :   

Ten kto gra w CS to wbija tutaj

Tworze klan o nazwie [BoB]

Offline

 

#2 2009-04-18 16:01:16

Mihau

Profesjonalista

Zarejestrowany: 2009-03-30
Punktów :   

Re: Ten kto gra w CS to wbija tutaj

CS jest do dupy jak dla mnie. Zero pojazdow, w ch... malo trybow gry i nudne mapy i kiepska grafa. Nawet myslenie nie wymaga. Idziesz przed siebie i nawalasz suuper nie??

Offline

 

#3 2009-04-24 22:05:34

MikeB

Master

Zarejestrowany: 2009-03-29
Punktów :   

Re: Ten kto gra w CS to wbija tutaj

Mihau napisał:

CS jest do dupy jak dla mnie. Zero pojazdow, w ch... malo trybow gry i nudne mapy i kiepska grafa. Nawet myslenie nie wymaga. Idziesz przed siebie i nawalasz suuper nie??

mihau jak ktos zna sie tyle o cs co ty to nie dziwne ze ni gowna o nim niewie jak sie gralo na non steamie ;-/ a po za tym jak malo trybów gry wymienie kilkaa: zombie mod bhop deathrun gungame game 4 fun surf i wiele innych wiec nie pieprz a w sourcie jest dobra grafa jak mowliem jak ktos gral w 1.6 a pojazdow nie trzeba zeby bylo zajebiscie ..a po zatym sa tez tryby z pojazdami!!!

Offline

 

#4 2009-04-24 22:15:30

MikeB

Master

Zarejestrowany: 2009-03-29
Punktów :   

Re: Ten kto gra w CS to wbija tutaj

Bobraj czochraj

Offline

 

#5 2009-04-27 23:01:30

Mihau

Profesjonalista

Zarejestrowany: 2009-03-30
Punktów :   

Re: Ten kto gra w CS to wbija tutaj

No masz racje ale ja mowilem o samym podstawowym cs-ie. Co do 1.6 to zjebana grafa ale w source do spoko. Jakbysmy tak gadali o grach internetowych i wymieniali ich wady to zawsze znajda sie mody itp. Rzeczywiscie modow jest bardzo duzo na cs-a. W koncu zrobic moda to nie trudna sprawa, wystarczy w kodzie gry pogrzebac i sie cos wykombinuje. (nie mowie ze tak umiem ).

P.S.

A z cs-em to juz mam dlugo do czynienia bo cale wakacje z nim spedzilem. Wiec wiem sporo o grze choc to jest non-steam. (ale o modach nie bo znam tylko pare)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vbc.pun.pl www.ancientlegion.pun.pl www.uaniall.pun.pl www.naruto-live.pun.pl www.zarzadzanieumk.pun.pl